1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

AirPods Pro 2 Ne Zaman Çıkacak? AirPods Pro 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı


+ - 0

Gelişmiş teknoloji şirketi Apple’ın kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro 2 ne zaman çıkacak? Hakkında bazı haberler dolanıyor. Bazı iddialara göre, AirPods Pro 2 tanıtım tarihi sızdırıldı. İşte haberin devamı…

ABD Kaliforniya merkezli dev marka, günümüzün en iyi teknoloji şirketlerinden birisi konumunda. Birçok alanda ürünleri olan Apple’ın teknoloji devrinde güzel cirolar yaptığı ortada. Tüm bunlar, şirketin gerek kendi kategorisinde gerek ise tüm kategorilerde dünyanın en iyi şirketleri arasına girmesini sağlamakta.

AirPods Pro 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

AirPods Pro 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Şirketin son zamanlara damga vuran teknolojisi olan AirPods belki de çoğumuzda var. Yeni nesil teknoloji ve modern tasarımı ile dünyada en çok tercih edilen kablosuz kulaklıklardan biri durumunda. Hal böyle olurken teknoloji severeler AirPods Pro 2 çıkış tarihi ni gün geçtikçe merak ediyorlardı. İddialara göre bir üst model bu yıl içerisinde üretime başlayacak.

İtibarlı analist Ming-Chi Kuo, sosyal medya üzerinden konuyla ilgili bir paylaşım yaptı. Kuo, yapmış olduğu paylaşımlarda milyonlarca Apple kullanıcısının beklediği AirPods Pro 2’nin bu yılın ikinci yarısında tanıtıma çıkacağını duyurdu. Aynı zamanda halihazırda satışta olan AirPods Pro’nun Pro 2 versiyonu çıktıktan sonra satıştan kaldıracağını da belirtti. Bunu, çoğu büyük şirketin izlediği satış stratejisi olarak nitelendirebiliriz.

Bu arada yeni modelde, daha kaliteli ses ve gürültü engelleme özelliğinin daha iyi olması beklenmekte. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Yorum Yap