1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?
Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?
+ - 0

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır? Bilgisayarımın ne tür oyunları kaldırıp hangi oyunları kaldıramayacağını nasıl öğrenebilirim? Ya da bilgisayarımın büyük oyunları kaldırabilmesi için ne yapmam gerekir veya da iyi oyunları kaldırabilen bir bilgisayara sahip olmak için hangi bilgisayarı tercih etmem gerekir? Şeklindeki sorular, pek çok oyun tutkunu tarafından yanıtı en çok merak edilen konular arasında yer alır.

Eğer ki çok fazla alan kaplayan büyük oyunlar oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın depolama alanı da o oyunun kapasitesine uygun olması gerekli olacaktır. Aynı zamanda bu oyunların sürekli olarak da güncellendiğini de göz önünde bulundurarak kapasitesi yüksek bir oyun bilgisayarı sizin için son derece faydalı olacaktır.

Elimdeki Bilgisayarın Hangi Oyunları Kaldıracağını Nasıl Öğrenebilirim?

Elimdeki bilgisayarın hangi oyunları kaldıracağını nasıl öğrenebilirim diyorsanız bunun için sizlere tavsiye edeceğimiz bazı internet siteleri mevcuttur. Bunlardan biri System Requirements Lab olacaktır. Bu siteye Can you run it yazarak da ulaşmanız mümkündür. Bu siteye giriş yaparak can you run it yazdığınız zaman deteciton it exe programını çalıştırmanız gerekecek. Sitenin kurulumunu yaptıktan sonra rem ve ekran kartı hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?
Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

Acer Aspire 7 için PC oyunu tutkunları tarafından en çok sorulan sorulardan biri Acer Aspire 7 hangi oyunları kaldırır sorusudur. Genel oyarak gamerların en çok oynamayı tercih ettiği oyunlar arasında yer alan lol, Skyrim, GS.GO ve Dark Souls 3 bu bilgisayarda oynayabileceğiniz oyunlardır.

Bunun yanı sıra bilgisayar oyunu oynamayı seven pek çok kişi için bilgisayarının kaç ram olduğu da son derece büyük bir önem teşkil eder. 4 gb ram laptop hangi oyunları kaldırır sorusu da bu noktada en çok sorulan sorulardan biri olacaktır. 4 gb rame sahip bir laptobunuz var ise; GTA 5, League of Legends, Lol ve Dota 2 oyunları son derece rahat bir şekilde oynanabilen oyunlardır. 2 gb ram ile oynanacak oyunlar hangileridir diye soracak olursanız; GTA San Andreas gibi oyunları kaldırabilir fakat bu tür oyunlar 2 gb ramli bir bilgisayarı zorlayabilir.

Yorum Yap