1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Coinbase, BTC Türk’ü Satın Alacak! Dudak Uçuklatıcı Fiyat


+ - 0

Hızlı bir şekilde popülerleşip, hayatımıza giren kripto para birimlerini artık hepimiz biliyoruzdur. Tıpkı insanların kripto paralara yatırım yaptığı gibi dev kripto borsa şirketleri de farklı borsalara yatırım yapma peşinde. Hal böyle olurken dünyaca tanınan borsa şirketi Coinbase, BTC Türk’ü satın alacak iddiası gündeme bomba gibi düştü. Dev şirketin BTC Türk için gözden çıkardığı para ise dudak uçuklatıcı. İşte haberin devamı..

Sadece milli popülerliği değil, uluslararası popülerliği olan önemli kripto borsası şirketi Coinbase, BTC Türk‘ü satın almak için kolları sıvadı. Coinbase’in yerli kripto borsamız için ayırdığı rakamlar, ne kadar büyük bir şirket olduklarını kanıtlarcasına oldu.

Coinbase, BTC Türk’ü Satın Alıyor! Teklif Edilen Fiyat Ne Kadar?

Coinbase, BTC Türk'ü Satın Alacak! Dudak Uçuklatıcı Fiyat

Gündeme bomba gibi düşen iddialara bakarsak Coinbase, milli kripto para borsamız BTC Türk için 3.2 milyar dolar teklif etti. Bunlara ek olarak uzun zamandır Türkiye’de yatırım yaparak şirketini büyütmek isteyen Coinbase’in 32 milyar dolar değeri olduğunu da hatırlatalım.

Gündemde olan bu yatırım ile alakalı hem Coinbase hem de BTC Türk’den resmi bir açıklama gelmedi. Hal böyle iken iddianın gerçek olup olmadığını an itibari ile doğrulayamıyoruz. Aynı zamanda Mergermarket, geçtiğimiz hafta bir ön sözleşme imzalandığı ve anlaşmanın fiyatını etkileyebilecek teknik durum tespitinin devam ettiğini açıkladı.

Konu ile ilgili diğer haber ise, teklif edilen 3.2 milyar doların tümü nakit olmayacağı yönünde. Ek olarak belirli bir kısım ödeme, Coinbase hissesi olarak yapılacağı bilgisi mevcut. Uluslararası kripto para borsasının böylece büyük bir yatırımı neden ülkemizde yapmak istediğini şuan bilmiyoruz. Olay ile ilgili bir gelişme olduğu taktirde sizlere en hızlı şekilde aktarmaya devam edeceğiz. Ancak tahmin edebiliriz ki ülkemizde kripto paralara ilgi fazla olduğu gibi artarak devam etmekte.

O halde sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ciddi iddialar gerçeği yansıtacak mı? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Yorum Yap