1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Free Fire, Ramazan Boyunca Oyuncularına Baklava Hediye Edecek

Free Fire, Ramazan Boyunca Oyuncularına Baklava Hediye Edecek
+ - 0

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren Free Fire, Ramazan boyunca oyuncularına baklava hediye edecek.

Dönemimizin parlayan oyun kategorisi Battle Royale oyunu olan Garnea Free Fire, gerek Türkiye gerek ise dünya çapında popülerliğe sahip. Oyun bunu mağazalarda en çok indirilen oyunlar kategorisine adını yazdırarak kanıtladı.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Free Fire, ramazan ayının gelmesiyle beraber Türk kitlesine çok güzel bir sürpriz yaptı. Şirket, yaklaşık 1 ton kutu baklavayı oyuncularına kapı kapı dağıtmaya başlıyor. Haberin devamını okuyun…

Free Fire, Oyun İçi Ödülü Olarak Türk Baklavasını Ekledi!

Türkiye’nin neredeyse her bölgesinden kullanıcıya sahip olan Free Fire’ın Türkiye ortakları, Ramazan ayı için oyun içi etkinliğine baklava puanı – ödül sistemini getirdi. Oyuncular baklavaları kapısına getirmek için, oyun içindeki baklava puanlarını toplamak zorunda.

Dev şirket, Ramazan ayının her haftasında her biri 1 kilogram olan baklava kutularını 200 kişiye ödül olarak dağıtacak. Ayrıca Türkiye’de tanınan birkaç oyun içerik üreticisi de bu projeye ortak olup, yaklaşık 1 ton baklava dağıtılacak. Aynı zamanda Free Fire; etkinliği bundan ibaret yapmayıp, oyun içi kostüm vb. Bulunan birçok eşyayı hediye kartı olarak Türkiye’de ki oyuncularına dağıtacak. Ödüllerin değeri toplam ₺3.000.000 olduğunu da hatırlatalım.

Free Fire; bu güzel etkinliği, güzel bir video senaryosu ile duyurdu. Keyifli videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak Free Fire’ı Google Play’den android olarak, iOS olarak ise App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Peki ya siz bu projeyi nasıl buldunuz? Bizce çok anlamlı ve keyifli. Baklava kazananlar yorumda belirtebilir.

Yorum Yap