1. Ana Sayfa
  2. Oyun

GTA 6 Karakterleri ve Haritasının Yeni Bilgileri Ortaya Çıktı!


1
+ - 0

Oyun serilerinin başyapıtlarından olan GTA serisinin yeni çıkacak oyunu GTA 6, tüm oyunseverler tarafından heyecanla bekleniyor. Yeni çıkan bilgilere göre GTA 6 karakterleri ve haritası nın yeni bilgileri ortaya çıktı.

GTA 6 Karakterleri, Haritası ve Çıkış Tarihi İle İlgili Yeni Haberler!

Gta 6

Önümüzdeki yıllara damgasını vurmasını beklediğimiz GTA 6 oyunundan güncel haberler geldi. Rockstar Games’de işini sürdüren şahıs, bir forum sitesinde GTA 6 ile ilgili büyük haberler verdi. Haber detaylarında, GTA 6 karakter bilgileri ve oyun içi dikkat çekici bilgiler yer almakta. Ayrıca bu bilgileri paylaşan şahıs, dev şirketin yeni çıkaracağı GTA 6’yı 2023’ün ortalarında çıkarmak istediğini lakin bu tarihin ertelendiğini belirtti.

Oyun sektöründe kitle farketmeksizin herkes tarafından en çok beklenen bilgi oyunun çıkış tarihidir. Söz konusu habere göre şirket, oyunu 2023’ün tatil sezonunda piyasaya sürmeyi hedeflemişti. Lakin bazı nedenlerden dolayı bu tarih ertelenip, 2024’ün başlarına atıldığı belirtilmekte. Hal böyle olurken bu tarihler gerçekten çok iç açıcı görünmekte. Oyunun çıkmasına çok az bir zaman dilimi kalmış.

Aynı zamanda GTA 6 karakterleri hakkında gelen bilgi de sosyal medya platformundan duyuruldu.

“Geçenlerde GTA serisindeki bir sonraki kısım hakkında bilgi aldım. Rockstar Games’in önerdiği fikir, 2003 yılında Prolog’da ebeveynleri öldürüldükten sonra ayrılan biri erkek biri kadın olan iki kardeşin hikayesiydi.”

Yukarıdaki söylentiye bakarsak, yeni gelecek oyunda iki kardeşi dilediğimiz zaman oynayabileceğiz. Diğer taraftan Rockstar Games tarafından önerilen bir diğer fikrin, öykünün gidişatına bağlı olarak dikkat çekici ortam ve harita değişiklikleri olduğu belirtildi.

Bizim anlatacaklarımız bu kadardı. Grand Theft Auto serisinin yeni çıkacak oyunu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yap