1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma
+ - 0

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma – Genellikle whatsapp uygulaması üzerinden gerçekleştirilen konuşmalara ulaşabilmek için whatsapp’ın yüklü olduğu cihazın elimizde açık halde bulunması gerekmektedir. Ancak özellikle birçok kişi sevgililerini veya eşlerini whatsapp üzerinden ne yaptıklarını araştırmakta ve kimlerle konuştuğunu öğrenmek istemektedirler.

Kodsuz whatsapp mesaj okuma sayesinde QR koda ihtiyaç duymadan mesajlara ulaşım sağlamanın mümkün olup olmadığı birçok kişi merak etmektedirler. Kodsuz whatsapp mesaj okuma hiçbir program kullanmadan veya ücret ödemeden sadece whatsapp uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlem için uygulamanız gereken adımlar sırasıyla şöyledir;

 • İlk olarak cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web. Whatsapp.com adresine giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra whatsapp mesajlarını okumayı istediğiniz cep telefondan uygulamayı açın.
 • Ardından ana menüden ayarlar kısmına giriş yapın.
 • Bu kısımda karşınıza çıkan bağlı cihazlar bölümüne giriş yaparak whatsapp’ı başka cihazlarda kullanın kısmından cihaza bağla butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan QR kodu telefon kamerasına veya bilgisayara okutun.

Bu adımları takip etmeniz halinde istediğiniz telefondaki mesajlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak whatsapp’ın sahibi bağlı cihazlardan çıkış yaptığı takdirde sizin yeniden bu cihazı bağlamanız gerekmektedir.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Ücretsiz Okuma Programı

Genellikle bayanlar sevgililerinin veya eşlerinin whatsapp üzerinden kimler ile görüşme sağladığını merak etmekte ve çeşitli programlar kullanarak Whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Başkasının whatsapp mesajlarını ücretsiz okuma programı sayesinde merak ettiğiniz içeriklere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu işlem için birtakım yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler şöyledir;

 • Casus whatsapp Android uygulaması
 • Whatsapp yedekleme uygulaması
 • Mspy Whatsapp uygulaması
 • Google Drive yedekleme
 • Iphone cihazlar için yedekten geri yükleme uygulaması

Bu uygulamalar başkasına ait whatsapp konuşmalarını kolay bir şekilde okuyabilmeyi sağlamakta ve ulaşım sağlamayı kolaylaştırmaktadır. Uygulama marketlerinden ulaşabileceğiniz programların yanı sıra doğrudan cihazlar üzerinde de bu işlemleri uygulamanız oldukça basittir.

Bu uygulamalar içerisinde yer alan Casus whatsapp Android uygulaması sadece Android cihazlara yüklenen bildiği için bu cihazlara sahip kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Aynı zamanda Google drive yedekleme ile hem Android cihazlarda hem de ios cihazlarda whatsapp içeriklerine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Aynı zamanda Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım? merak ediyorsanız yazımıza göz atın.

Yorum Yap