1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Minecraft En Son Sürüm

Minecraft En Son Sürüm
Minecraft En Son Sürüm
+ - 0

Minecraft Nedir?

Minecraft hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seven oyuncular için güncel sürümünü yazıda bulabileceğiniz yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Steve karakteri ile bulunduğunuz evrende yeni bölgeleri keşfetmek, yaşam alanınızı kurmak ve düşmanlarınızla savaşmaktır, ana güncellemelerden birisidir. Onlarca blokta geliştirme – yenileme yapılmış olup hatalar için düzeltmelere yer verilmiştir. Yeni final sürüm içinde hazırlıklar devam etmektir. köylüler, hayvanlar, detaylı craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri pixel olsa dahi sizlere harika manzalar sunacağından eminim. Müzikler ve ambiyans sesleri sizi dünyanın içine çekmeyi fazlasıyla başarıyor. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Türkçe dil desteği olması ise çok önemli bir artı.

Minecraft kısa tarihçe

Markus Alexej Person adlı İsveçli bir oyun geliştirici tarafından geliştirilen ve 2011 yılında Mojang Studios tarafından piyasaya sürülen Minecraft, günümüzde dünyanın en çok satılan ve en çok oynanan oyunlarından biridir.

Mojang, Minecraft and Microsoft: What the Future Holds

2014 yılından bu yana Microsoft bünyesinde bulunan sandbox tarzının en iyi örneği olarak gösterilen bu oyun, her ne kadar piksel grafiklere sahip ve oldukça düşük grafikli bir oyun olsa da oyunculara sunduğu muazzam dünyası ve yaratıcılığı ile özellikle çocuklar ve gençler tarafından severek oynanmaktadır.

Minecraft En Son Sürüm

Oyuncuların bloklar ile tasarımlar yaptığı, çeşitli modlarda oynadığı, dünyaları keşfe çıktığı oldukça geniş kapsamlı bir oyun olarak milyonlarca insan tarafından oynanmaktadır. Sürekli olarak güncellenen ve oyuncular için yeni özellikler eklenen Minecraft en son sürüm güncellemesi 4 Ağustos 2022 tarihinde 1.19.20.02 olarak gelmiştir.

Minecraft En Son Sürüm
Minecraft En Son Sürüm

Minecraft, paralı bir oyun olduğu için, bu oyunu oynayan büyük bir çoğunluk bu oyunu satın almadan çeşitli internet siteleri tarafından yayınlanan APK dosyaları ile bu oyunu cihazlarına kurmakta ve oynamaktadır. Bu nedenle oyuna yeni bir güncelleme geldiğinde kişiler resmi bir kaynaktan bu oyunu satın almadıkları için yeni sürümle oynamaya devam edebilmek için oyunun son sürümünü tekrar APK olarak indirmektedir. Bu nedenle oyunu satın almamış olan Minecraft oyuncularının en çok aradığı konulardan biri Minecraft en son sürüm olmaktadır.

Minecraft En Son Sürüm İndir

Özellikle günümüzde oyunların cracklenmiş halleriyle kişilere sunan pek çok oyun indirme sitesi bulunmakta ve kişiler bu oyunu satın almadan oynayabilmek için Minecraft en son sürüm indir seçeneğini araştırmaktadır. Özellikle son güncelleme ile oynamaya devam etmek isteyen oyuncular, çeşitli internet sitelerinden APK olarak bu oyunun en son sürümünü indirmektedir.

Minecraft 1.19.0 Apk

Minecraft 1.19.0 APK olarak indirmek isteyen kişiler, bu konuda hizmet veren pek çok siteden bu oyunun dosyalarını indirerek telefonuna kurabilmekte ve oynayabilmektedir. Özellikle Minecraft oyununun en son sürümlerinden biri olan 1.19.0 güncellemesi ile oyunu yeni eklenen özellikler veya düzeltilen çeşitli hata ve problemler yer almakta ve kişilerin daha keyifli bir oyun deneyimi yaşaması için bu oyun sürekli güncellenmektedir.

Minecraft 1.19.5 Apk

Minecraft 1.19.5 Apk Sürümü çıktı, yeni biyomlar ve büyülü kitaplar eklendi.

Yorum Yap