1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pubg Yeni Sezon Ne Zaman?

Pubg Yeni Sezon Ne Zaman?
Pubg Yeni Sezon Ne Zaman?
+ - 0

Pubg Yeni Sezon Ne Zaman? – Pubg Mobile, mobil oyun sektörüne damgasını vuran, günümüzde en çok oynanan ve en popüler oyunlardan biri olarak, sürekli olarak aldığı güncellemeler ve getirdiği yenilikler ile oyuncuların heyecanını koruyan, kişilerin karakterlerini, silahlarını, araçlarını ve ekipmanlarını özelleştirebileceği binlerce seçenek barındırmaktadır. Bir haritada oyuncuların ekipmanlar toplayarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya ve hayatta kalan son kişi olmaya çalıştıkları bu battle royale oyunu, online bir oyun olması ve tüm oyuncuların aynı harita içerisinde mücadele etmesi sebebiyle oldukça keyifli bir oyundur.

Kişilerin arkadaşları ile birlikte bir grup oluşturarak da oynayabilmesi sebebiyle çok sevilen bu oyun, belirli aralıklarla yeni sezonlar yayınlamakta ve bu yeni sezon ile birlikte oyunculara pek çok farklı yeni özelleştirme seçeneği ve yenilikler sunulmaktadır. Her dönem oyuncuların oynayarak ve görevleri tamamlayarak çeşitli ödüllere sahip olduğu Pubg Battle Pass’i satın almak ve ödüllerini kazanmak için de oldukça merak edilen yeni sezon, Pubg yeni sezon ne zaman? Sorusunun sıkça sorulması ve araştırılmasına neden olmaktadır.

PUBG Mobile oyununun en son sezonu olan M13 sezonu, 19 Temmuz 2023 tarihinde yayınlanmış ve beraberinde M13 Royale Pass de oyuna gelmiştir. Bu en son sezon henüz yeni geldiği için yeni sezonun ne zaman geleceği henüz tam kesin olmasa da her sezon 3 aylık bir süre boyunca devam etmekte ve buna bakılırsa yeni sezonun Ekim ayında geleceğini söylemek mümkündür.

"<yoastmark

Pubg Yeni Sezon Ne Zaman Saat Kaçta?

Pubg yeni sezon ne zaman saat kaçta? Sorusu, Pubg Mobile oyununa son gelen M13 sezonu ve M13 Royale Pass konusunda en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Kişilerin bu merakını giderecek olursak; 18 Temmuz 2023 tarihinde M12 Royale Pass sona erecek ve yeni sezon 19 Temmuz 2023 tarihinde oyuna eklenecektir. Yeni sezonun ve yeni Royale Pass’in saat kaçta geleceği konusunda ise 19 Temmuz tarihinde sabaha karşı 4-5 sularında yeni sezonun resmen başlayacağı tahmin edilmektedir.

Pubg Yeni Sezon Ne Zaman M13?

Pubg yeni sezon ne zaman M13? Sorusu, Pubg Mobile oyuncularının en çok merak ettiği sorulardan biridir. Pubg Mobile’ın yeni sezonu M13 19 Temmuz 2023 tarihinde gelecektir.

Yorum Yap