1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Reklamsız Yabancı Dizi Ve Film Kanalları

Reklamsız Yabancı Dizi Ve Film Kanalları
Reklamsız Yabancı Dizi Ve Film Kanalları
+ - 0

Reklamsız yabancı dizi ve film kanalları konusunda özellikle Youtube, dünyanın en büyük video izleme ve yayınlama platformu olarak pek çok yabancı dizi ve filmin çeşitli kanallar tarafından yayınlanması veya bizzat o dizilerin Youtube kanalları tarafından yayınlanması ile kişilere oldukça önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle ücretsiz olması ve çeşitli dizi sitelerinde çok fazla reklam çıkmasının aksine Youtube’da çok daha az reklam ile ve hatta reklamsız izlenebilen bu diziler, pek çok farklı Youtube kanalı tarafından oldukça geniş çaplı bir şekilde yayınlanabilmektedir.

Tamamen reklamsız bir şekilde bu yabancı dizi ve filmleri Youtube kanallarından izlemek isteyen kişiler, çok düşük bir ücret ile Youtube Prime üyeliği alarak gerek bu dizi ve filmleri gerek tüm videoları reklamsız bir şekilde izleyebilmektedir.

Kore Dizileri Youtube Kanalları

Ülkemizde, günümüzde özellikle genç kuşak tarafından oldukça rağbet gören Kore müziğinin yanı sıra, Kore dizileri de kişilerin son zamanlarda çok fazla tercih ettiği ve izlediği yapımlardır. Ancak özellikle bu dizileri izleyebilecekleri bir televizyon kanalı olmadığı için,

Youtube bu konuda kişilerin kore dizisi izleyebilmeleri için büyük bir fırsat sunmaktadır. Kore dizileri Youtube kanalları tarafından bölüm bölüm yayınlanarak, kişilerin rahatça bu platform üzerinden sevdikleri ve izlemek istedikleri dizileri izleyebilmelerini sağlamaktadır. Özellikle yalnızca kore dizisi yayınlayan çeşitli Youtube kanalları bulunmakta ve bu kanallarda pek çok farklı kore dizisi bulunabilmektedir.  Kore aşığı kişilerin dizi izleyebileceği en çok izlenen ve tercih edilen Youtube kanallarından bazıları şunlardır;

  • Kore rüzgarı
  • YoYo Turkish Channel
  • Kaya Media
Reklamsız Yabancı Dizi Ve Film Kanalları
Reklamsız Yabancı Dizi Ve Film Kanalları

Reklamsız Yabancı Dizi Ve Film Kanalları

En iyi film kanalları, özellikle dijital medyanın büyük bir popülerlik kazanması sebebiyle özellikle dizi ve film izleme dijital platformları, televizyona nazaran çok çok daha geniş bir içerik hem de seç izle özelliği ile kişilerin diledikleri dizi veya filmi dilediği zaman izleyebilmesini sağlamaktadır. Bu konuda özellikle Netflix, Amazon Prime ve son olarak Disney Channel başı çeken platformlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geçmişten bugüne çekilmiş olan neredeyse tüm filmlerin kolayca bulunabileceği bu 3 platform sayesinde kişiler, dilediği diziyi bu platformlardan birinde bulabilmektedir.

Yorum Yap