1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Stranger Things 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı!


+ - 0

İzleyenlerinin Stranger Things 4. sezon ne zaman çıkacak? Sorusunu sürekli sorduğunu biliyoruz. O halde sizleri sevindirecek muhteşem haberler var! Stranger Things 4. sezon fragmanı yayınlandı. Aynı zamanda yeni sezonun çıkış tarihi de böylelikle açıklanmış oldu.

Stranger Things 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı!

Tüm dünya tarafından severek izlenmeyi başaran harika diziyi en son 2.5 yıl önce çıkan 3. sezonda izlemiştik. Ardından sonunda Netflix yapımı bilimkurgu-dramasının yeni sezon çıkış tarihi ve fragmanı artık elimizde. Uzun aradan sonra çıkacak olan yeni sezondan beklentiler büyük. Elevan’ın da gözüktüğü fragmanda beklemeye değmiş diyeceğinizden eminiz. O halde işte dizinin fragmanı ve çıkış tarihi…

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dev platform Netflix’in yayınladığı yeni sezon fragmanında sezonun çıkış tarihi hakkında bilgi verildi. Buna göre; 4. sezon 1. bölüm 27 Mayıs’ta, 2. bölüm ise 1 Temmuz’da izleyicilerinin karşında olacak. Yeni çıkacak bölümleri keyifle izleyeceğinizden şüphemiz yok.

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı Sizlerle

Karşınızda o çok beklenen tanıtım videosu…

Popüler dizinin senaristleri Ross Duffer ve Matt’in verdiği bilgilere göre çıkacak olan yeni bölümlerin hepsi en az 1 saat olacak. Aynı zamanda çıkacak olan sezonun bu zamana kadar çıkmış olan diğer sezonlardan çok daha uzun olacağını da belirttiler. Bu sayede Stranger Things’e artık doyacaksınız.

Son olarak siz fragmanı nasıl buldunuz? Aynı zamanda diziyi sizde izlemiş miydiniz? Tüm bu görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap