1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Toplu Mesaj Gonderme Programı

Toplu Mesaj Gonderme Programı
Toplu Mesaj Gonderme Programı
+ - 0

Toplu Mesaj Gonderme Programı – Toplu mesaj göndermek çoğu zaman insanları büyük bir dertten kurtarmaktadır. Özellikle genel bilgilendirme mesajları sms mesajları veya firmaların çalışanları için gönderdiği bilgilendirme mesajları sırasında toplu mesajlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Toplu mesajları gönderme programı sayesinde kişiler tek tek Mesaj göndermek yerine seçeneği ile doğrudan mesaj göndermek istedikleri kişilere mesaj iletisi yapabilmektedirler. Özellikle Whatsapp uygulaması içerisinde yer alan toplu mesaj gönderme özelliği de son gelen güncellemeler sayesinde Kişileri özellikle bayramlarda büyük bir dertten kurtarmış bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra toplu mesaj gönderme programı olarak kullanıcıların kullanımına açılan Bitriz24 normal sms göndermenin yanı sıra Facebook, telegram, viber ve VK gibi uygulamalardan gönderilen mesajların da toplu bir şekilde gönderilmesine olanak sağlamaktadır.

Toplu Mesaj Gonderme Programı
Toplu Mesaj Gonderme Programı

Bitrix24 Uygulamasının Özellikleri

Toplu mesajlaşma uygulaması olarak hayata geçirilmiş olan Bitrix24 uygulamasnın özellikleri içerisinde kullanıcılarına toplu sms, bireysel sms, düşük sms fiyatlandırması, sms otomasyonu, ücretsiz CRM, sms iletim istatistikleri, tüm sms sağlayıcıları ve ücretsiz e posta ile pazarlama imkanı sağlamaktadır.

Whatsapp İle Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir?

Whatsapp uygulamasına gelen güncellemeler ile toplu mesaj gönderebilmek mümkün hale gelmiştir. Whatsapp uygulaması üzerinden toplu mesaj göndermek isteyen kişiler tarafından sık sık merak edilen Whatsapp ile toplu mesaj nasıl gönderilir? Sorusunun cevabı için ilk olarak uygulamayı açmanız gerekmektedir.

Daha sonra uygulamanın üst kısmında yer alan yeni toplu mesaj seçeneğine tıklayarak buradan toplu mesajı göndermek istediğiniz isimlerin yanında yer alan art tuşuna basarak listeyi oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra ise seçmiş olduğunuz kişilere göndermek istediğiniz mesajı kolay bir şekilde göndermeniz mümkündür.

Whatsapp toplu mesaj gönderme özelliği sayesinde genellikle işletme hesapları bu özellik üzerinden firma çalışanlarına veya müşterilerine iletmek istedi mesajları uğraşmadan kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilmektedirler.

Aynı zamanda özellikle bayram, kandil veya özel günler için rehberimizde bulunan birçok kişiye aynı mesajı göndermek durumunda kaldığımızda Whatsapp toplu mesaj gönderme özelliğini kullanarak kolay bir şekilde mesajınızı karşınızdaki kişilere ve rehberinizdeki istediğiniz kişilere kolayca iletebilirsiniz. Böylece aynı mesajı farklı kişilere yeniden göndermeye çalışmak yerine kişiniz kısa sürede bitmiş olur.

 

Yorum Yap