1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya

Whatsapp Aero Nasıl İndirilir?

Whatsapp Aero Nasıl İndirilir?
Whatsapp Aero Nasıl İndirilir
+ - 0

Whatsapp aero sohbet ve paylaşım programı olarak bilinmektedir.  1999 doğumlu bir Türk tarafından kullanıma açılmış olan bu özellik Whatsapp uygulamasından çok daha fazla seçenek sunmaktadır.  Standart uygulamaya oranla daha avantajlı olan bu uygulama son zamanlarda oldukça popüler hale gelmişlerdir.

Bu doğrultuda Whatsapp Aero nasıl indirilir? Sorusu bu uygulamayı kullanmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Üçüncü parti uygulamalarından biri olan Whatsapp için geliştirilmiş olan bu uygulama için 2 farklı kullanım seçeneği bulunmaktadır.

İlk yöntem orijinal Whatsapp uygulamasıyla birlikte kullanmak diğeri ise Whatsapp uygulamasında oradan silerek sadece bu uygulamayı kullanmak olmaktadır. Sadece Android cihazlar için kullanıma sürülmüş olan bu uygulamayı ne yazık ki iOS cihazlarda kullanmak mümkün değildir.

Üçüncü bir kişiyle uygulamaya vermiş olduğunuz verilerin paylaşılmayacağını iddiası uygulamanın kendisine ait olmakta ve bu doğrultuda kişisel verilerin gizliliği korunmaktadır.

İlk olarak bu uygulamayı Android cihazlarda yer alan Playstore uygulama marketine giriş yaparak indirmeniz ve daha sonra cihazınızın üzerinde kurulumuna başlamanız gerekmektedir.

Böylece herhangi bir problem yaşamadan hızlı ve kolay bir şekilde uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz özellikle gençlerin oldukça işine yaratmakta olan bu uygulama sayesinde kendinize gizlenmiş birçok şeyi Whatsapp uygulaması üzerinden görmeniz mümkündür.

Whatsapp Aero Nasıl İndirilir
Whatsapp Aero Nasıl İndirilir

Whatsapp Aero Özellikleri Nelerdir?

Whatsapp Aero özellikleri üzerine yapılan araştırmalar doğrultusunda özellikle standart whatsapp uygulamasına göre çok daha fazla özellik barındırdığı bilinmektedir.

Hatta normal Whatsapp uygulamasına göre diğer tüm özellikleri herhangi bir eklenti kullanmadan veya yan uygulamaya ihtiyaç duymadan bu uygulamayla kullanmak mümkündür. Whatsapp Aero özellikleri şöyle sıralanabilir;

 • Herkesten sil seçeneği kullanılmış mesajları dahi görme özelliği sağlamakta.
 • Herkesten sil seçeneği kullanılarak silinmiş olan mesajları gördüğünüzü karşı taraftan gizlemekte.
 • Kaldırılan hikayeleri görmeye yardımcı olmakta
 • Whatsapp profilinize kimlerin baktığını görmenize yardımcı olmakta
 • Mesajlara veya uygulamalara özel şifre koyma fırsatı sağlamakta
 • Aynı zamanda yüksek boyuttaki dosyaların içeriğine ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.
 • Uygulamada yazı tipini değiştirebilirsiniz.
 • Okundu, çevrim içi veya yazıyor bilgilerini gizleyebilirsiniz
 • Kimin ne zaman profil fotoğrafını veya durumunu değiştirdiğini görebilirsiniz.
 • Merak ettiğiniz herhangi bir kişinin ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz

 

Yorum Yap