1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım?

Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım?
Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım
+ - 0

Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım? sorusu, biri tarafından engellendiğini ya da kısıtlandığını düşünen kişiler tarafından merak edilmektedir. Günümüzün uygulamalar içerisinde uygulama yöneticileri kullanıcılarına bazı haklar tanımaktadır. Özellikle bu haklar kullanıcıların gizliliğini sağlamakla birlikte aynı zamanda başkalarına karşı istemedikleri durumlarda kalmalarını engellemektedir.

Ancak bu haklar bir tarafın işine yararken diğer bir tarafın işine yaramayan bilmektedir özellikle Whatsapp durumları rehberimizde yer alan ve Whatsapp kullanan herkesin paylaşmış olduğu durumları kullanıcılara göstermektedir.

Ancak burada kullanıcı gizliliğinin sağlanması amacıyla Whatsapp’a gelen son güncellemeler üzerinden Whatsapp üzerinden paylaşılmış durumları belirli kişilere gizleyebilir veya sadece belirli kişilere açabiliriz. Bu durumda ise takip ettiğimiz veya hoşlandığınız kişilerin Whatsapp durumlarını paylaşıp paylaşmadığını veya bu durumlara bize gizleyip gizlediklerini merak edebiliriz.

Genellikle gençler tarafından sıkça sorulan Whatsapp durumu gizlendiğini nasıl anlarım? sorusuna gelecek olursak bunu anlamanın en basit yolu Whatsapp durumlarını gizlediğini düşündüğünüz kişinin telefonla ulaşım sağlayabilmektir. Eğer Whatsapp durumlarını gizlediğini düşündüğünüz kişinin telefonla ulaşım sağlayabilirsek WP durum gizlilik ayarlarına bakarak size karşı durumlarını izleyip izlemediğini öğrenebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise herkesin telefonuna ulaşım sağlanamayacağı için durumlarını gizlediğini düşündüğünüz kişiyle ortak arkadaşınız olan bir başka kişiden herhangi bir durum paylaşımı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ancak tüm bunları gerçekleştirebiliyorsanız bu durumdan Whatsapp durum gizlemeyi görebileceğiniz üçüncü parti yazılımlara ait olan programları kullanabilirsiniz. Ancak bu programlar genellikle güvenilir olmadığı için cihazınıza herhangi bir virüs bulaştırabilir ve bu da telefonunuzun güvenliğini riske atabilir.

Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım
Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım

Whatsapp Durum Gizleme Nasıl Yapılır?

Bazen rehberimizde kayıtlı olup da Whatsapp kullanan kişiler ile aynı samimiyette olamayabiliriz. Bu durumda da Whatsapp durumlarımız da paylaşmış olduğumuz öğelerin bu kişiler tarafından görülmesini istemeye edebiliriz.

Genellikle whatsapp durumlarının bir başkası tarafından görülmesini isteyen kişiler Whatsapp durum gizleme nasıl yapılır? Sorusunun cevabını merak etmektedirler. Bu durumda Whatsapp durumlarınızı kimler tarafından görülüp görülmeyeceğini belirlemeniz mümkündür.

Bazı Whatsapp durumları sadece birkaç kişiyle paylaşılmak istenebilir. Bu durumda Whatsapp uygulamasından durumlar kısmına girerek gizlilik ayarlarından sadece durumunuzu görmek isteyen kişileri seçerek durumunuzu paylaşabilirsiniz.

Bazen de Whatsapp durumlarınızı rehberimizde diğer kişilerin görmesini ancak birkaç kişinin görmesini istemeyebilirsiniz. Bu durumda da yine Whatsapp durumlar kısmına girerek buradan gizlilik ayarlarını şu kişiler ile paylaşma bu tonundan paylaşım yapmak istemediğiniz kişileri seçerek Whatsapp durumunuzu paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap