1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya
Trendlerdeki Yazı

WhatsApp Plus Nedir, Özellikleri ve Güvenilir mi? (2022)

WhatsApp Plus Nedir, Özellikleri ve Güvenilir mi? (2022)
+ - 0

Son zamanlarda sallantılı haberlerle gündeme gelse de gündelik hayatımızın bir parçası olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın daha gelişmiş versiyonu olan WhatsApp Plus dikkatini üzerine toplamış durumda. Bizde sizler için WhatsApp Plus apk indir ve Whatsapp Plus Özellikleri 2022‘yi tanıtırken, aynı zamanda WhatsApp Plus Nedir, güvenilir mi? Sorularına da cevap bulacağız.

WhatsApp Plus APK, orijinal sürümüne göre daha özelleştirilebilir olması ve özellikleri sebebiyle insanlar tarafından tercih ediliyor. Whatsapp Plus indirme ve kurma işlemine başlamadan önce yapmanız gereken çok önemli bir şey var! WhatsApp’ın normal versiyonunu telefonunuzdan kaldırmadan önce kesinlikle sohbetlerinizi yedekleyin. Aksi taktirde geçmiş mesajlaşmalarınızı ve fotoğraflarınızı bir daha bulamazsınız.

WhatsApp Plus Nedir?

Resmi WhatsApp’da olmayan tema özelleştirme, gizlilik ayarları ve birçok gelişmiş ayarlara sahip WhatsApp Plus apk, üçüncü taraf bir uygulamadır. Sizde daha rahat ve gelişmiş bir mesajlaşma uygulaması istiyorsanız bu uygulamayı tavsiye ederiz. Lakin uygulama üçüncü taraflarca hazırlandığı için AppStore, Google Play gibi mağazalarda bulunmamakta. Bunu indirmenin tek yolu APK olarak indirmek olacaktır. Sizde yazının devamında bulunan indirme linkinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

whatsapp plus indir

WhatsApp Plus Özellikleri

 • Mavi tik ve gönderildi tiklerini devre dışı bırakma
 • Yazıyor ifadesini gizleme
 • Silinen mesajları ve fotoğrafları görme
 • Rehberde kayıtlı olmayan numaralara mesaj gönderme
 • Çeşitli tema seçenekleri
 • Yazı tipi değiştirme

Bunların haricinde karanlık mod ve resmi uygulamada bulunmayan emojiler de WhatsApp Plus sürümünde bulunuyor. Lakin bunlar da yetmeyip uygulama sık sık güncelleme almakta. Bu sayede zaten çok özellik varken daha da yenileri eklenmekte. İnsanlar da bunlardan ötürü uygulamayı indirmemek için bir sebep bulamıyor ve kullanmaya başlıyor.

WhatsApp Plus İndirme Hakkında

WhatsApp Plus APK indir, sizde yukarıda listelediğimiz özelliklerden faydalanmak istiyorsanız ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu arada bu uygulamayı kullanabilmek için telefonunuzda bulunan normal WhatsApp’ı kaldırmanız gerektiğini tekrar belirtelim.

WhatsApp Plus İndir

Android WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

Öncelikle WhatsApp, android kullanıcılarına otomatik yedekleme imkanı sunduğunu söyleyelim. Bundan ötürü silinen mesajları görme ve wp silinen fotoğrafları geri getirme işlemi zor değil.

Yapmamız gereken adımlar şu şekilde:

 • WhatsApp’ı telefonunuzdan kaldırmak ve tekrardan yüklemek.
 • Ardından uygulamayı açtığımızda WhatsApp otomatik olarak yedekleri arıyor olacak.
 • Bulduğunda ise yeşil renkteki “Geri Yükle” butonuna basıyoruz ve işlemi başlatmış oluyoruz.
 • Son olarak “İleri” butonuna basıp uygulamayı silinmiş olan eski mesajlar ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Plus Güvenli Mi?

Öncelikle uygulamanın, App Store ve Google Play gibi mağazalarda yer almadığını tekrardan belirtelim. Whatsapp’ın normal sürümünde çıkan bazı skandal haberler varken üçüncü taraflarca geliştirilmiş olan WhatsApp Plus’a ne kadar güvenilir? Tüm bu soru işaretlerini bir kenara atarsak da bu sefer uygulamanın APK olduğu aklımıza geliyor.

APK olarak indirebildiğiniz bu uygulamayı kurarken telefonunuza virüs ve kötü amaçlı yazılımların girip girmediğini bilemeyiz. Ancak sorun keşke sadece bu olsa… Diğer yandan da uygulama gizlilik garantisi vermediği için mikrofonunuza, kameranıza ve hatta fotoğraflarınıza bile erişim sağlayabilir.

Bizim anlatacaklarımız bu kadardı. Sizde güvenilir mi? Özellikleri nasıl ve neler eklenmeli bunları aşağıdaki yorumlar kısmında tartışabilirsiniz.

Yorum Yap